Sweet Sweat - Jak działa ?

Sweet Sweat - Jak działa ?

Sweet Sweat - Jak działa ?DLACZEGO SWEET SWEAT ?

Słodki pot został zaprojektowany dla sportowców. 38 lat później klienci na całym świecie - od zawodowych sportowców po entuzjastów fitness nie potrafią ćwiczyć bez niego. Udowodniono, że zwiększa krążenie, energię i pocenie się, dzięki czemu zawsze możesz w pełni korzystać z ćwiczeń. A ponieważ jest całkowicie naturalny, możesz go używać regularnie bez żadnych skutków ubocznych.   


HISTORIA SWEET SWEAT

Sweet Sweat został pierwotnie opracowany w 1977 roku przez eksperta fitness i byłego zawodnika Jeffa Pedersena trzykrotnego mistrza krajowego na University of Southern California (USC) i Chicago Cub Baseball draftee dla jego 500-osobowego klubu sportowego, aby ulepszyć i przyspieszyć swoje programy treningowe.

Chociaż prawie trzy lata codziennych fizycznych testów na sobie i członkach klubu miało na celu sprawienie, że produkt będzie działał, było warto.

W rzeczywistości ich wyniki były tak znaczące i natychmiastowe, że przyjaciele członków pytali, czy mogliby także użyć tego produktu. Podjęto wówczas decyzję, aby umieścić ten jedyny w swoim rodzaju produkt fitness na rynku w 1980 roku. Tak narodziła się pierwsza wersja kremu treningowego Sweet Sweat.

Potwierdzenie i renoma produktu sportowego nadal rosły po bardzo udanym niezależnym badaniu przeprowadzonym w 1984 r. Na Uniwersytecie Południowej Kalifornii przez znanego w USA fizjoterapeutę, dr. Roberta A. Wiswella, profesora nadzwyczajnego i przewodniczącego Departament wychowania fizycznego USC.

Sweet Sweat był używany przez sportowców amatorów i profesjonalnych (boks, mieszane sztuki walki, zapasy, baseball, piłka nożna, kulturystyka, piłka nożna, tenis, tor, itp.) Na całym świecie, aby znacznie poprawić krążenie, przyspieszyć rozgrzewkę i czas regeneracji i pomóc im czerpać najlepsze efekty ze swoich treningów.


JAK DZIAŁA SWEET SWEATKUP TERAZ