AKCESORIA

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Na Ramię
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Na Ramię

99 zł Netto: 81 zł

Trymery na ramię  Sweet Sweat zapewniają termiczne uciskanie obszaru bicepsu, co zwiększa dodatkowy wzrost temperatury i pocenia podczas ćwiczeń. Idealne dopasowanieTrymery Sweet Sweat Arm są naturalnie elastyczne, aby dopasować się do Twojego rozmiaru i kształtu, wyprofilowane, aby wygodn..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Różowy

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Różowy

rating
109 zł Netto: 89 zł

Trymer SWEET SWEAT podnosi temperaturę ciała podczas ćwiczeń poprawiając termogenność i potliwość. Wykonany z najwyższej jakości neoprenu dla lepszej izolacji termicznej i wyprofilowany dla wsparcia dolnej części pleców. Użyj Sweet Sweat żel do ciałą  w połączeniu z trymerem talii podczas ćw..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Udowy
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Udowy

129 zł Netto: 105 zł

Trymery udowe Sweet Sweat zapewniają termiczne uciskanie okolicy uda, co zwiększa dodatkowy wzrost temperatury i potu podczas ćwiczeń. Bardziej skoncentrowane ciepło w okolicy uda nie tylko uwalnia mięśnie podczas wysiłku, ale może pomóc w walce z bolesnym ścięgnem i urazami mięśnia czworogłowego.Id..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Żółty
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Żółty

109 zł Netto: 89 zł

Trymer SWEET SWEAT podnosi temperaturę ciała podczas ćwiczeń poprawiając termogenność i potliwość. Wykonany z najwyższej jakości neoprenu dla lepszej izolacji termicznej i wyprofilowany dla wsparcia dolnej części pleców. Użyj Sweet Sweat żel do ciałą  w połączeniu z trymerem talii podczas ..

Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)


back to top