SportsResearch

Sweet Sweat
%

Sweet Sweat

rating
121 zł109 zł Netto: 89 zł

Sweet Sweat pomaga poprawić  motywację i pocenie podczas treningu. Wykonany ze wszystkich naturalnych materiałów, żel może być używany tak często, jak chcesz bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Wielu długoletnich użytkowników twierdzi, że nigdy nie będą ćwiczyć bez niego. Doskona..

Sweet Sweat Coconut
%

Sweet Sweat Coconut

rating
129 zł116 zł Netto: 95 zł

Sweet Sweat pomaga poprawić motywację i pocenie podczas treningu. Zapewniając wszystkie zalety oryginału, kokosowy stick dodaje aromat i nawilżające właściwości organicznego olejku kokosowego Virgin. Wykonany ze wszystkich naturalnych materiałów, żel może być używany tak często, jak chcesz bez ż..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Na Ramię
%
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Na Ramię

86 zł76 zł Netto: 62 zł

Trymery na ramię  Sweet Sweat zapewniają termiczne uciskanie obszaru bicepsu, co zwiększa dodatkowy wzrost temperatury i pocenia podczas ćwiczeń. Idealne dopasowanieTrymery Sweet Sweat Arm są naturalnie elastyczne, aby dopasować się do Twojego rozmiaru i kształtu, wyprofilowane, aby wygodn..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Różowy
%

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Różowy

rating
99 zł89 zł Netto: 72 zł

Trymer SWEET SWEAT podnosi temperaturę ciała podczas ćwiczeń poprawiając termogenność i potliwość. Wykonany z najwyższej jakości neoprenu dla lepszej izolacji termicznej i wyprofilowany dla wsparcia dolnej części pleców. Użyj Sweet Sweat żel do ciałą  w połączeniu z trymerem talii podczas ćw..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Udowy
%
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Udowy

129 zł95 zł Netto: 77 zł

Trymery udowe Sweet Sweat zapewniają termiczne uciskanie okolicy uda, co zwiększa dodatkowy wzrost temperatury i potu podczas ćwiczeń. Bardziej skoncentrowane ciepło w okolicy uda nie tylko uwalnia mięśnie podczas wysiłku, ale może pomóc w walce z bolesnym ścięgnem i urazami mięśnia czworogłowego.Id..

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Żółty
%
NOWY

Pas Neoprenowy Sweet Sweat Żółty

99 zł89 zł Netto: 72 zł

Trymer SWEET SWEAT podnosi temperaturę ciała podczas ćwiczeń poprawiając termogenność i potliwość. Wykonany z najwyższej jakości neoprenu dla lepszej izolacji termicznej i wyprofilowany dla wsparcia dolnej części pleców. Użyj Sweet Sweat żel do ciałą  w połączeniu z trymerem talii podczas ..

Wyświetlanie 1 do 6 z 6 (1 stron)


back to top